Washington

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Washington

Nieruchomość na sprzedaż w Waszyngtonie

Mokra od Pacyfiku na zachodzie, graniczy z Oregonem na południu, na wschodzie przez stan Idaho, na północy, wzdłuż 49. równoleżnika na północ, z Kanadą, w szczególności z prowincją Kolumbii Brytyjskiej

Każdy, kto zdecyduje się dokonać inwestycji zakupu nieruchomości na sprzedaż w Waszyngtonie, oceni wiele czynników przed podjęciem decyzji.

Waszyngton jest stanem Północno-Zachodniego Pacyfiku z terytorium obejmującym ośnieżone góry Kaskady i zalesione wyspy Puget Sound. Jego stolicą jest Olimpia, ale największym miastem jest Seattle. Znany jest z dynamicznego przemysłu technologicznego, animowanej sceny muzycznej i słynnych kawiarni.

Państwo waszyngtońskie nosi imię pierwszego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Jerzego Waszyngtona i było 42 państwem przyjętym do Unii. Na oficjalnej pieczęci i na oficjalnej banderą państwowej widnieje portret Jerzego Waszyngtona i często określa się go mianem Waszyngtonu, aby uniknąć pomyłki z Dystryktem Kolumbii.

To północno-zachodnie państwo Pacyfiku ma umiarkowane lasy deszczowe, góry i rozległe lasy, dlatego nazywa się stan Evergreen.

Jest to 18 największe państwo w kraju i 13. najbardziej zaludnione. Ma klimat, który zmienia się dość ze wschodu na zachód, aby zapewnić odpowiedni klimat dla wszystkich smaków.

Przed inwestowaniem w nieruchomości na sprzedaż w Waszyngtonie warto dokonać ogólnej oceny obszaru, stopy bezrobocia, bogactwa, kosztów budynków i wielu innych.

Ma 4,8% stopę bezrobocia, która pozostała stabilna w ciągu ostatniego roku, a koszty utrzymania przekroczyły średnią krajową. Największy wskaźnik kosztów utrzymania pochodzi z rynku nieruchomości w Waszyngtonie. Ceny wynajmu dobrze wyjaśniają ten punkt, ponieważ są bardzo wysokie.

Ten sam rodzaj wzrostu kosztów dotyczy zakupu nieruchomości na sprzedaż w Waszyngtonie. Te podwyżki cen mają sprawić, że 2018 będzie marzeniem dla sprzedawców na rynku nieruchomości w Waszyngtonie w 2018 roku. Dlatego sprzedawcy mogą spodziewać się pewnych korzyści, ponieważ w zeszłym roku ceny domów w Waszyngtonie wzrosły o 11,5%.

Czynniki wpływające na rynek nieruchomości w Waszyngtonie w 2018 roku to ciągły brak mieszkań dla stanu Waszyngton, który prawie na pewno utrzyma popyt i ceny na wysokim poziomie, podczas gdy zapasy utrzymają się na niskim poziomie.

Tymczasem sprzedający nieruchomości na sprzedaż w Waszyngtonie mogą czerpać korzyści, ponieważ budowniczowie starają się znaleźć genialne rozwiązania w celu rozwiązania problemu braku mieszkań. Dla wielu państw w podobnych sytuacjach oznacza to kreatywne rozwiązania, mniejsze domy i wiele mniejszych domów.

Najlepszym miejscem do życia na rynku nieruchomości w Waszyngtonie są Seattle i Spokane, więc oceniamy nieruchomości na sprzedaż w Waszyngtonie ze szczególnym uwzględnieniem tych dwóch metropolii.

 60% mieszkańców mieszka w obszarze metropolitalnym Seattle, a ten sam Seattle, położony w hrabstwie King, liczy około 700 000 mieszkańców. Jest pulsującym miastem o bogatej muzycznej historii i fascynującym krajobrazie miejskim.

Ma także dynamiczną gospodarkę, która plasuje się na 11 miejscu pod względem wielkości w gospodarce metropolitalnej w kraju.

Jest uważany za raj dla start-upów i miasta, które jest bardzo aktywne w ekologicznych i przyjaznych środowisku praktykach. Jest siedzibą pięciu głównych firm, w tym Starbucks i Amazon. Stopa bezrobocia w Seattle wynosi 3,4% tuż poniżej średniej krajowej.

 Spokane jest drugim najbardziej zaludnionym miastem w Waszyngtonie, a jego rynek nieruchomości osiągnął bardzo dobre wyniki w ciągu ostatniego roku. W Spokane wartości domów wzrosły o ponad 12% w 2017 r., Oczekuje się, że wartości wzrosną o kolejne 3,6% w ciągu 2018 r.

Waszyngton cieszy się obecnie doskonałym czasem dla rynku sprzedawców, a wszystkie wskaźniki wskazują na kolejny udany rok sprzedaży dla Evergreen. Dla tych, którzy chcą umieścić swój dom na rynku w stanie Waszyngton, musi wiedzieć, że nie ma lepszego czasu, aby to zrobić.

  •  
    Przeprowadzka do Waszyngtonu. Ekspatriuj i mieszkaj w Waszyngtonie.

    Po długiej podróży po kontynencie amerykańskim dotarliśmy w końcu do najważniejszego stanu. Ta o wyjątkowej historii, która zawsze reprezentowała całą federalną republikę Stanów Zjednoczonych. Mówimy o Washinton. Amerykańskie bicie serca, dzisiaj będzie bohaterem naszego mini przewodnika, zorientowa ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 23038

Sprzedaż Dom, Washington, Snohomish County, Mukilteo, 5706 86th Place SW

4,598,176.01PLN
Sprzedaż
Dom

502.42 m²
Ekspansywny plan, wspaniałe funkcje, wymownie ramce z panoramicznym widokiem na dźwięk. Prawie nowe podane tak wiele aktualizacjach tego 5 bdrm / 4 bt...
Cod. 23037

Sprzedaż Dom, Washington, Seattle, Seattle, 2900 25th Ave W

5,361,153.63PLN
Sprzedaż
Dom

389.73 m²
Sleek-Współczesna! Centralny Szkło Atrium Linki wewnętrzne otwarte przestrzenie z bogactwem naturalnym świetle. Wykończenia z brazylijskim Tigerwood, ...
Cod. 8452

Sprzedaż Dom wiejski, Washington, Olympia, Olympia, Olympia

689,783.88PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

2200 m²
Piękne sześć sypialni dwa
Cod. 7226

Sprzedaż Dom wiejski, Washington, Spokane, Spokane, 625 Mckinnan Rd.

180,110.24PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

900 m²
Nieruchomość jest 3 osobowy pokój 1
Cod. 6603

Sprzedaż Sklep, Washington, Seattle, Seattle, Seattle

2,678,660.75PLN
Sprzedaż
Sklep

13600 m²
Z Location Property-Good,
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB